Tatlistan; Mutluluk Ülkesi

0

Bakırköy’de çok tatlı ve leziz bir keşifteydim. Butik şirin bir dükkanda çikolata mucizesini iyi müzik ve konseptle birleştiren kendi deyimleriyle burası bir ” Mutluluk Ülkesi” olan @tatlistan ‘daydım.

Çikolata dediğimizde satın alabileceğimiz çok fazla çeşit olmasına rağmen, kaliteli çikolata için seçeneklerimiz biraz azalıyor. Son yıllarda kaliteli, özel yapım çikolataları alabileceğimiz mekânların sayısı arttı. Bunlardan biride Tatlistan.

Tatlistan butik cafesinde sunduğu Belçika çikolatası ve taze meyveler ile hazırlanan tatlılar nefis. El yapımı Majesteleri ve Mutlu Mesut çikolatalı tatlıları mutlaka denenmeli. Sunum, lezzet ve tatlıların isimleri birbirinden güzeldi.

 

Ayrıca Dünya çapında ilk ve tek olarak şekilli çikolataları kişiye özel tasarımlı kutu ve taşıma
çantasıyla hazırlayarak konsept hediyeler yapıyorlar.


Hediyelikleriniz için de Tatlistan mükemmel bir seçim olacaktır. Düğün, Nişan ve diğer seçenekler için özel hediye mum, kolonya, çikolata gibi paketler hazırlanıyor.

  

Tatlistan’nın websitesinde sol tarafta görüğünüz gibi kişiye özel çikolara kutularının yanı sıra Çikolata Menüsü, Kurumsal hediyeler, evlilik konsepti, hediyelik ürünler siparişlerinizi verebilirsiniz.

Günümüz doğum günleri, kına geceleri, bekarlığa veda partileri bile artık belli bir konsept içindeyken en sevdiğimiz tatlılardan biri olan ve mutluluğumuza mutluluk katan çikolatalar artık istediğiniz konsepte uygun. Dilerseniz oğlunuzun doğum gününde dinozor, araba uçak gibi çikolatalardan ya da kızınızın doğum gününde uğur böceği, kelebek, balerin şeklinde, bekarlığa veda partilerinizde dudak, büstiyer, topuklu ayakkabı, ruj gibi çikolatalardan, evlenme teklifi ederken ya da kız istemeye giderken yanınızda götürebileceğiniz, tek taş ve üç boyutlu kalp çikolatalardan, kına geceleri ve düğünlerinizde kaftan, gelinlik, el ve düğün pastası şeklinde ve ayrıca şirketler için özel hazırlanan mesleki sembol tasarımlı çikolatalardan seçebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinizin isimlerini çikolatadan harflerle yazdırabilir dilerseniz de sevdiği futbol takımının temasına ait bir kutu çikolata gönderebilirsiniz.

 

Adres: İncirli Cad. Ahu Sok. No:21/A, 34146 Bakırköy/İstanbul

TEL: 0(212) 543 63 73

                                                                          www.tatlistan.com

E-MAİL: info@tatlistan.com

Tatlistan Chocolatier Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply