Reklam ve İşbirliği – Birlikte Ne yapabiliriz? 

Keşif Perisi Reklam Display (Banner) Reklamlar – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimleriz ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Sponsorluk – Bir keşifimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim keşif etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederiz ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı – Sizin hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.

Bunların dışında işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız. Tüm teklifleriniz için bize kesifperisi@gmail.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.