Kayak Otelleri / Kayseri Erciyes Library Hotel

0

İstanbul’dan Kayseri Erkilet Havalimanı uçuşumuzun ardından otelimizin özel transferi ile Erciyes oteller bölgesinde yer alan yepyeni lüks kütüphane konseptli Libarary Hotel’e Geldik. 40 Odalı Butik Bir Otel Ve Harika Modern Şık Bir Tasarıma sahip oteli hemen anlatalım.

Otelin lüks modern tasarımlı Odaları;
Kitapların büyülü dünyasına seyahat edebileceğiniz otelin odaları global bir bakış açısıyla dekore edilmiş. Otel’de 1 Master Suit, 3 Junior Suit, 2 Aile odası ve 34 Standart odası bulunuyor.

16.00-17.00 Çay/Kahve Saati
Kahve, çay, su sınırsız…
18.30- 21.00 Ana restoranda alkollü ve alkolsüz yerli içkiler sınırsız…

SPA kese köpük masaj ücretli,
Sauna, hamam, buhar odası ücretsiz…

Restoran Bölümü; Eşsiz yöresel lezzetleri ile Türkiye’de akla ilk gelen Kayseri yemeklerinin yanı sıra lezzetli menülerle ile zenginlestirilmiş Dünya mutfağından lezzetler sunuyor.

Otelin gecelik oda fiyatlar 1500- 2500₺
Yarım Pansiyon…
Otel yönetimi misafirin memnuniyeti ve rahatlığı konusunda her hizmeti maximum seviyede yerine getirmeye çalışıyor.

Erciyes Aktiviteler;
Erciyes’te Kayak Keyfi,
Snowboard, Snowkite, Kar Voleybolu, Doğa Yürüyüşleri, Erciyes Astro Fotoğrafçılık, Yüksek İrtifa Kampı Gibi Birçok Aktivite Yapılabilir.

Erciyes İle İlgili Her şey Bu Paylaşımda Yer Alıyor. Yaz İnsanı olduğum doğru yinede kış tatiline bir şans vermek istedim. Sonuç Başarılı ERCİYES’te 41 farklı kayak pisti bulunuyor.

Benim ziyaret ettiklerim Develi Ve Tekir Kapı Pisti Oldu.

Tekir Kapı Pisti Fotoğrafta Görmüş Olduğunuz Pist…
Erciyes Kayak Merkezi‘nin en yoğun bölgesi Tekir Kapı; kayak okulu, kayak kiralama, restoran, kafe ve market alternatifinin en çok olduğu bölge burası. Kayak ya da snowboard kızakla kaymak isterseniz Tekir Kapı ideal.

Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri şehir merkezine 25 km mesafede, 3916 m yüksekliğinde bulunuyor. Kayak tesislerinin yüksekliği 2150-3400 m’dir. Pistlerin eğimleri %10 ile %50 arasında değişmektedir.

Uluslararası standartlarda pistlere sahip ve son teknoloji ile donatılmış mekanik tesisler, saatte 26750 kişi taşıma kapasitesine sahip. Hacılar ve Tekir Kapı girişlerindeki “Gondol” taşıma sistemleriyle kapalı mekanda konforlu bir pist yolculuğu yapmak mümkün. Erciyes kayak merkezi on pist ve off pist olmak üzere 102 km uzunluğunda bir biriyle bağlantılı 41 farklı kayak pisti bulunuyor.

Library Hotel Erciyes ‘ten ekipman kiralama yapmak isterseniz kayak ve snowboard takımı 160 TL kıyafet takımı 120 TL kask 40 TL gözlük 40 TL bunlar günlük kiralık fiyatlar…

Kayak Dersi 1 Saat 450₺ (3-4 Derste başarılı bir kayak eğitimi almak mümkün)

Çok keyifli bir otel deneyimi ve kayak tatiliydi…

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply