Pancake Yolculuğu;Cookline Pancakes

3
Bu senenin en popüler lezzeti kesinlikle pancake ve krep oldu 🙂

Gözlerimi kapatıyorum lezzetli,aşk dolu bir kahvaltı düşlüyorum ve aklıma gelen adres ”Cookline Pancakes ” oluyor.İstanbul’un en lezzetli pancakeleri burada yapılıyor sadece pancakekler değil sunumun göz doldurucu olması,göz alıcılığı ve lezzeti de beni etkilemeye yetiyor.
Buraya henüz gitmediyseniz çok şey kaçırdınız demektir.Birçok yer denedikten sonra her pancake yapana pancakekçi denilmemesi gerektiğini anlıyorum buraya ikinci kez gidişim ve her iki gidişim de de aynı lezzeti buldum.
Bir Amerikan kahvatısı klasiğidir Pancake ve Türkiye’ye bu tadı kazandıran bu küçük lezzetli işletmenin sahibi Kemal Bey’e buradan da teşekkür etmek istiyorum iyi ve fark yaratan işler herzaman kazanır iyiki varsınız.
Tahta masalar ve renkli sandalyelerle dizayn edilmiş mekan küçük olsa da mutfaktan çıkan tatlar büyük olunca kapısında sıra bekleyenleri görünce şaşmamak gerekiyor.
3 farklı menüden oluşan pankek seçenekleri mevcut.
Cookline Kahvaltı,Petitpan ve tatlı menüleri bulunuyor.Sabah kahvaltı akşam ise tatlı yemek için ziyaret edebilirsiniz.

Sınırsız çay eşliğinde cookline kahvaltı
Pofuduk pofuduk iştah kabartan pancakekler işte bu benim denemiş olduğum ”Cookline Kahvaltı” ve içerisinde 14 çeşit sınırsız sos yanında salam,jambon,peynir çeşitleri,2 çeşit sınırsız meyve,4 adet pancake ve sınırsız çay bulunuyor bu tabak iki kişilik olarak sunuluyor kişi başı 25TL

Ayrıca kendi yapmış oldukları çilekli ev limonatasını mutlaka denemelisiniz.Fiyat ; 8TL


Küçük pankek ve lezzetli soslardan kendi pankek tabağımı kendim yaparım 🙂

 

Cookline Pancakes İletişim:
Adres: Kazım Özalp Sokak No: 15/C Şaşkınbakkal- Kadıköy

                                                          Tel: (0216) 408 27 00

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

3 yorum

  1. Kadıköy’ün en meşhur pankekcilerinden.. Gittiğimde bu tabaktaki soslarla birlikte yediğim pankek sayısının haddi hesabı yok. Sunumları ve lezzetleri çok hoşuma gitmişti 🙂

Leave A Reply