Termal Villa Tatili / Afyonkarahisar Dündar Villaları

0

AFYON ‘DA TERMAL TATİL
Afyon’da farklı bir seçenek olarak kişiye özel villalar termal tatili ile de ön plana çıkıyor.
Türkiye’de şifalı suların cenneti,kaplıacaları, termalleri ile ünlü Afyon’da içerisinde kişiye özel jakuzisi, saunası bulunan Dündar Termal’de özel dubleks villalarda termal tatili yapmak mümkün.

Afyon Dündar Termal Villa Otel; Oldukça merkezi oteller bölgesinde bulunan villar 2 km mesafede Afium ve Özdilek Avm’leri bulunuyor. 2+1 dubleks villalar ve 1+1 süit villalar ile misafirlerine termal keyfi sunmaktadır. Her Villada Özel hamam, hamam içerisinde termal havuz, tam donanımlı mutfak ve LCD tv li oturma odasıyla, 2 adet yatak odası bulunmaktadır.

Gezdiğim Villa’nın Geniş bahçesi ve bahçe de barbekü yapma imkanı da bulunuyor.
Mutfak kısmında şöminesi bulunan Villa’nın içesinde termal jakuzi, jakuzinin olduğu bölmede hamam ve en üst katında yer alan Sedir ağaçlarından yapılmış bir Sauna’sı bulunuyor. Sauna’yı çalıştırtıktan sonra 15 dakika içerisinde ısınıyor.


Her Villa’nın içerisinde 16 m2 Hamam ve 4.5 Tonluk Zengin Mineralli Termal Havuz. Odanızda kaplıca suyu ile tazelenmek mümkün.

7/24 RESEPSİYON hizmeti ile bütün bir yıl açık olan Dündar Termal Villa’larında 6 kişiye kadar konaklamak mümkün.Özellikle 2 ailenin rahatlıkla kalabileceği veya arkadaşların bir araya gelip sağlık tatili yapabileceği özel ve uygun bir seçenek.

DÜNDAR TERMAL VİLLA OTEL’in bulunduğu AFYON merkez Kütahya karayolu : Su sıcaklığı 90-95 santigrat derece olup beş yıldızlı otellerin yer aldığı bu bölgenin termal suyu bir devlet kuruluşu olan AFJET JEOTERMAL ENERJİ ŞİRKETİ tarafından işletmelere boru hattı ile taşınmaktadır. Taşınan bu sular hem termal şifalı banyo hem de ısınma amaçlı olarak kullanılmaktadır.
Bu bölge suları kemik, doku, kas, romatizma, kırık-çıkık sekelleri ,fıtıklar ve her türlü iltihapsız-ödemsiz kas, kemik kaza ve rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Sizlerde kişiye özel villalarda hijyenik ve sağlıklı bir tatil yapmak isterseniz Dündar Termal’i seçebilirsiniz.

Adres;
Demirçevre Köyü
Afyon Kütahya Yolu
03040 Termal Oteller Bölgesi/Afyon
Türkiye
(0272) 252 51 21
info@dundartermal.com

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply