Cafe Vita Restaurant Kalkan

0

Bu yaz sezonunu keyifle geçirdiğim Kalkan’da bulunan Cafe Vita Kalkan Kalamar bölgesinde bulunan iyi bilinen ve sevilen restoranlardan birtanesi olduğunu söyleyebilirim. Begonvillerle süslü bahçesi ile çok hoş bir ambiyansa sahip.
İşletmecisi Mustafa Bey uzun yıllardır işini severek yapıyor. İşini yapmanın verdiği mutluluk menülerine, müşterilerine yansımış.

Cafe Vita Restaurant’ın menüsünde bulunan lezzetler; burger cesitleri,tavuk, pizza, balık, steak, mekana özel spesyal ana yemekler ve tatlılar bulunuyor. Rengarenk kokteyllerini de mutlaka denemelisiniz.
Benim deneyimlediğim ve hoşuma giden lezzetlere gelince; Steak, Kalamar ve ev yapımı patatesleri  ve gül böreği  favorilerim arasında yer alıyor.

Mekanda her Çarşamba günü canlı müzik ve oryantal eşliğinde sınırsız açıkbüfe barbekü party yapılıyor. Çeşit çeşit mezeler, tatılar, pirzola, tavuk ve köfte barbeküler sınırsız kişi başı 75TL.
Restoranın kendi menüsünde fiyatlar Kişi başı fiyatlar 80TL ile 90TL arasında değişiyor.

Bu taraflara yolunuz düşerse mutlaka listenize almanız gereken bir restoran olduğunu söyleyebilirim.

Adres: Kalkan, Cumhuriyet Cd., 07960 Antalya
Çalışma saatleri:
Açık ⋅ Kapanış saati: 01:00

Telefon: (0242) 844 26 37

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply