Pixers Büyüleyici Duvar Resimleri İle Mekan Dekorasyonu

0

Bu yazımda yeni keşfettiğim harika bir öneride bulunacağım size. Çok sık seyahat halinde olunca eve döndüğümde ister istemez boşluk oluşuyor o anları arıyor ve özlüyordum. Küçük bir araştırma sonrası internetten rast geldiğim Pixers ile tanıştım.

Özlediğim daha önce seyahat ettiğim şehir ve yapıları evim de duvar süslemesi olarak kullanabilmek büyük ayrıcalık. Düşünsenize sabah yatağımdan kalktığımda karşımda büyüleyici bir Paris manzarası, mutfakta kahvaltı yaparken karşımda masmavi bir deniz manzarası, yada salonumda otururken İstanbul Boğaz manzarası ile evimin her köşesinde seyahat ruhunu yaşayabileceğim. Sizlerde kendinizle bağdaşan hayal gücünüzün sınırlarını aşacağınız https://pixers.com.tr kullanabilirsiniz.

Üstelik Pixers sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Web sitesinde sırasıyla duvar kağıtları, duvar resimleri, baskılar ve posterler, çıkartmalar, koleksiyonlar, dönüştür, şirketler için ve çok satanlar bölümünden yararlanarak Pixers’in sınırsız seçeneklerini kullanabileceğiniz bir çok alternatif bulunuyor.

Pixers, Çevreye ve Sağlığa çok önem veriyor. Bu nedenle yalnızca Çevre dostu teknolojileri kullanıyor. En güzel hikayeleri ayağınıza getirerek yaşam alanlarınızın içerisine koyuyor. Milyonlarca desen, sonsuz sayıda resim arasından seçebilir, kendinize ait fotoğrafları da kullanarak kendi hikayenizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Pixers tarafından sunulan ürünler ile tüm iç mekanları kişiselleştirebilirsiniz. Hizmetleri ve gönderileri dünya genelinde 12 dilde iletişim kurabilme özelliğine sahip ekoloji, güvenlik, hijyen olanakları sunarken istediğiniz ürünü 365 gün içerisinde iade etme şansınız var bu gerçekten inanılmaz bir hizmet.

Ürünler den en çok beğendiğim ve kullanışlı bulduğum Pixerstick, ürünü istediğiniz zaman ve yere kolayca yapıştırıp, istediğiniz zaman yerini değiştirebileceğiniz, dayanıklı, uzun ömürlü, yapışkanlı bir malzeme olması özelliği ile öne çıkıyor.

Pixers, çeşitli desenlerin satıldığı bir pazar yeridir, online-shop sitesi değildir. Kokusuz, çevre dostu ve çocuklar için güvenli malzemeler üzerine baskı yapılıyor.

Duvar resimleri, her mekanı güzelleştiren, tamamlayan ve çekici bir hale getiren evrensel süslerdir. Evlerinizde, ofisinizde yada bulunduğunuz her mekanda iç huzurunuzu sağlayacak, kaliteli ürünlere yer verin.

 Evinizin bir odasındaki duvara canlılık katmak istiyorsanız, Pixers tarafından sunulan sınırsız denecek kadar çok seçeneklerinden yararlanabilir ve bu uygulamayla duvarlarınızı canlandırabilir, odalarınıza yepyeni çehreler kazandırabilirsiniz.

Mekanların ruhu olduğuna inananlardanım bu yüzden Pixers tarafından seçeceğiniz ürünlerle bulunduğunuz ortamlara yeniden hayat verip taze fikirlerle dekore edebilirsiniz.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply