TEK SEFERDE 14 ÜLKE 24 ŞEHİR NASIL GEZİLİR? AVRUPA RÜYASI OTOBÜSLE AVRUPA TURU

0

Bir hayaliniz mi var? Avrupa turuna mı çıkmayı düşünüyorsunuz! Türkiye’de otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

TURSAB’a kayıtlı olan Avrupa Rüyası ile Balkanlardan Balkanlar, Britanya, Avrupa, İskandinavya, Endülüs, Küba, Afrika, Adriyatik turlarına çıkabilirsiniz.

Düş peşinde yola çıkarak her sabah başka ülkede uyanmak sizin de mutluluk kaynağınız ise Avrupa Rüyası turları tamda size göre! Peki, Avrupa Rüyası turları ile nereleri göreceksiniz?

Avrupa Rüyası turları için tıkla!

Ekonomik Avrupa turu olan Avrupa Rüyası EKO ile tek seferde Avrupa kıtasını baştan başa gezmek gibi bir düşünceniz mi var?

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS adındaki iki tane turu bulunuyor. Bu turlardan Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir gezebiliyorsunuz. Tur boyunca gezdiğiniz şehirlerin yanı sıra İgoumenitsa-Bari arasındaAdriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık olacaksınız.

Herkesin gidilecek yerler listesinde ilk sırada yer alan İsviçre’nin Zürih şehrini ve İsviçre Alplerini göreceksiniz. Bu kadarıyla da yetinmeyerek dillere destan Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunuduğu Alsas-Loren bölgesinin Mulhouse, Colmar, Alsas, Strasbourgh ve sürpriz Fransız köylerini göreceksiniz. Tüm bunların üzerine Paris’te 2 gece konaklayacaksınız.

Rüya gibi Avrupa Rüyası EKO turu ile 16 günde 10 gün konaklayacaksınız. Konaklama yapacağınız şehirler:İgoumenitsa – Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı), Roma, Venedik, Mulhouse, Paris (2 gece), Amsterdam, Prag, Budapeşte, Sofya.

 

Avrupa Rüyası EKO Tur Tarihleri

  • 1 Temmuz – 17 Temmuz 2019
  • 20 Temmuz – 5Ağustos 2019
  • 8Ağustos – 24 Ağustos 2019
  • 1Eylül – 16Eylül 2019

Konforlu Avrupa turu arayanların tercihi olan otobüsle Avrupa turu Avrupa Rüyası PLUS ile 16 günde 14 ülke 24 şehri kapsıyor. Konforlu bir şekilde Avrupa kıtasında seyahat etmeyi tercih edenler için Avrupa Rüyası PLUS turu ile sınır kapılarında zaman kaybetmeden gezebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak iki kez konaklayarak Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapıyorsunuz. PLUS turunda da Alp Dağları ile ünlü İsviçre’nin Zürih şehrini görüyorsunuz. Ve yine Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunuduğu Alsas-Loren bölgesininMulhouse, Colmar, Alsas, Strasbourgh ve sürpriz Fransız köylerini görüyorsunuz. Bunların yanında doğa harikası Slovenya’nın Bled Gölü’nü, kartal yuvası gibi destansı ülke San Marino’yu keşfetme şansınız oluyor.

Konforlu Avrupa Turu Konaklama – Avrupa Rüyası PLUS

Avrupa Rüyası PLUS turu ile 16 günde 11 gün konaklayacaksınız. Konaklama yapacağınız şehirler: İgoumenitsa – Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı), Roma, Venedik, Budapeşte, Prag (2 gece), Amsterdam, Paris (2 gece), Strasbourgh, Ancona – İgoumenitsa(Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı).

Avrupa Rüyası PLUS Tur Tarihleri

  • 1 Haziran – 17 Haziran 2019
  • 2 Temmuz – 18 Temmuz 2019
  • 21 Temmuz – 6 Ağustos 2019
  • 9 Ağustos – 25 Ağustos 2019

Fiyata DahilHizmetler Neler?

Avrupa Rüyası’nın hiçbir otobüsle Avrupa turu rotasında, tüm ekstra turlar ücrete dahildir. Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti ve lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuklar başta olmak üzere, Yunanistan ve İtalya arasındaki 2 gemi yolculuğu, Venedik şehir merkezinden Vaporetto ile limana ulaşım, bagaj hakkı, otel konaklamaları ve konaklama açık büfe kahvaltıları, şehir vergileri, mesleki sorumluluk sigortası fiyata dahil hizmetler arasında.

Fiyata DahilOlmayan Hizmetler Neler?

Fiyata dahil olmayan hizmetler arasında ise, yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için 135 Euro Schengen vize ücreti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat güvence paketi, müze ören yerleri ücretleri ile bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları bulunuyor.

Avrupa Rüyası Nasıl Başvuru Yaparım?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Websitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’nailetebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın farklarından biri de web sitelerinde size özel Gezgin Girişi paneli bulunması. Bu panelden de tura katılım boyunca tüm bilgilerinizi, ödemelerinizi ve tur ayrıntılarınızı takip edebiliyorsunuz.

Avrupa Rüyası sosyal medya hesapları üzerinden de göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesapları üzerinden yol danışmanları hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Okuduk, bilgilendik! Şimdi sıra hayalleri gerçekleştirmekte! Adımlarınızın sizi hayallerinize ulaştırması dileklerimle!

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply