Symbol Cafe Restaurant Bağdat Caddesi

0

Anadolu yakasının en popüler caddesi olan, Bağdat Cadde’sinde bulunan, Symbol Cafe Bağdat Caddesi’ni ziyaret ettim. 2005 Yılında açılan kafe ahşap tasarımlı, sıcak bir atmosfere sahip bir bahçe içerisinde bulunuyor.

Mekan da kahve falı meşhur bunun yanı sıra yemek menüsüyle de dikkat çekiyor. Mekanın çökertme kebabı meşhur benim de favorim sac kavurma oldu. Masada bulunan deneyimlediğim lezzetler; Sac Kavurma 25TL, et çökertme kebabı 28TL, köri soslu tavuk 19TL, etli pizza 22TL, ızgara köfte 19TL.

Tatlılardan; Brownie, Çikolatalı, Frambuazlı cheesecake , Mozaik Pasta, Profirerollu pasta, Tiramisu, Dondurmalı Sufle sunuldu.

Geniş bir menüye sahip, kahvaltı, pizza, hamburger, salata makarna, krep, dürüm, ana yemek, tatlı ve alkollü, alkolsüz içecekler sunan Symbol Cafe Restaurant Bağdat Cadde’sinde bulunan mekanı ile birlikte 2002 yılında ilk açtığı mekanı ile Beyoğlu, dhaa sonra Nişantaşı, Beşiktaş mekanları ile birlikte dört şube ile hizmet veriyor. Tarot falı, kahve falı baktırmak isterseniz mekanın en iddialı aktivitelerinden biri olduğunu söyleyebilirim.  Ne demişler fala inanma falsız da kalma. Terapi niyetine arada bir yapılabilir.

Arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçireceğiniz mekanı ziyaret etmelisiniz. Mekana giderseniz sahibi Ilknur Hanim ve İmren Hanım ile tanışmalısınız ikisi de çok tatlı ve enerji dolular.

Parti, davet ve organizasyonlar ile ilgili de iletişime geçebilirsiniz.

Bağdat Caddesi / Şaşkınbakkal Şubesi
Bağdat Caddesi Çamlık Apt. No: 376/2 Şaşkınbakkal – İstanbul
saskinbakkal@symbolcafe.com
(216) 411 55 99 – 355 73 00

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply