Shangri-La Bosphorus Otel Asya Geceleri ile Uzakdoğu Yolculuğu

0
Shangri-La Bosphorus Otel içerisinde yer alan IST TOO Restoran’da Cuma gecelerine özel hazırlanan Asya gecelerinde 11 farklı Asya ülkesine ait lezzetleri denedim.

Açık büfe halinde sunulan lezzetler uzakdoğu ambiyansıyla birleşmiş kırmızı loş ışıklar ve müzikler eşliğinde sunuluyor.Sushi barı,deniz mahsulleri, pekin ördeği, noodle ve samosa büfesi, tatlı ve dondurma büfesi, salata bar eşiliğinde muhteşem bir ziyafet sunuluyor.

Uzakdoğu Yolculuğuna Hazır olun; Japonya, Çin, Vietnam, Malezya, Tayland, Singapur, Endonezya, Kore, Honkong ve Hindistan yemekleri ile Asya’nin mistik kültürünü Türk ve Osmanlı dokusuyla sunarak eşsiz deneyimler yaşatıyorlar.

Farklı kültürlerin eşsiz buluşmasını yaşamak istiyorsanız ”Asya Geceleri” her Cuma günü 19.00 ile 22.30 saatleri arasında sınırsız meşrubat dahil kişi başı 175TL 0-6 yaş çocuklar için ücretsiz, 7-12 yaş çocuklar için ise %50 indirimli

Dekorasyon göz kamaştırıcı Uzakdoğu ruhundan esinlenerek tasarlanmış.
Deniz mahsullerinin bulunduğu bar çok ihtişamlı Uzakdoğu esintilerine uygun olarak tasarlanmıştı.
Benim yaptığım gibi meraktan herşeyden biraz alıp tadabilirsiniz.Çeşit çeşit sushiler, mantı, istiridye, midye, ıstakoz, karides, baharatlı yemekler, soslar , salatalar ve mantının bile olduğu bir lezzet serüveni

Ekmek ve talı büfeleri yine harikalar yaratılmış bakarken gözlerimiz ışıldadı, tadarken damaklarımız bayram etti.

Kapanışı da bu muhteşem tatlı ile yapalım.Detaylı bilgi ve rezervasyon için, 0212 275 88 88 ‘i arayabilirsiniz.
Shangri-La Bosphorus, İstanbul Otel Adres,
Adres; Sinanpaşa Mah, Hayrettin İskelesi Sok, No:1 Beşiktaş İstanbul
Tel: 0212 275 88 88
Fax: 0212 275 88 89
Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply