Sardunya Restaurant ”Bahar Menüsü”

0

Deniz sevgim nedeniyle deniz manzaralı restoranlar olmazsa olmazım.

Sardunya Karaköy,Türk ve Akdeniz Mutfağıyla mevsimine göre menüye balık ve et seçenekleri sunan, deniz manzarasıyla büyüleyen harika konuma sahip bir restoran.

Deniz ile iç içe huzur veren dekorasyona sahip @sardunyakarakoy‘de Çiğdem şefin hazırladığı “bahar menüsünden” nefis yemekleri deneyimledim.

Bahar Menüsünde; ahtapot carpaccio, tel kadayif levrek, lokum levrek, levrek ceviche, karides salatası, ızgara levrek özellikle sunumlar süperdi.

Yemek sonrası hava artık kararmaya başlayınca denizden şehre uzanan manzara şehrin ışıklarıyla denediğim tatlılardan mozaik ile fark yaratmışlardı. Kabak tatlısı da ayrıca denenebilir.

Denizin ortasında şahane ortamda bahar havası almak için mutlaka buraya gelmelisiniz.😋😍🍷 Romantik ortam arayanlarada ayrıca tavsiye ediyorum.😍❤

Yalı konsepti ile tasarlanmış olan Sardunya Karaköy Restaurant, aynı zamanda düğün, nişan, bekarlığa veda, kurumsal iş yemekleri ve toplantılar için 300 kişilik kapasitesiyle büyük organizasyonlara yönelik planlanmış bir yer. Yabancı gruplar ve misafirler için İstanbul’ u anlatmanın en güzel yolu Sardunya Karaköy’den geçiyor.

Adres: Ömer Avni Mh., Meclis-i Mebusan Cd. No:22, 34427 Beyoğlu/İstanbul

Sardunya Karaköy Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply