Mutluluğun En Tatlı Sırrı; Hane Çikolata Moda

0

Çikolata tüm Dünya’da şüphesiz en büyük mutluluk kaynağı ve Belçika çikolataları Dünya’nın en leziz ve ün salmış çikolatalarından biridir. İşte şimdi öyle güzel bir yer keşfettimki %100 Belçika çikolatası ile üretim yapıyor ve birbirinden lezzetli çikolatalı tatlılar yapıyorlar bahsettiğim mekan ”Hane Çikolata Moda”.

Butik bir dükkanın önünde sarı bir çikolata arabası, camın önünde oturma köşesiyle hem oldukça rahat hem de keyifli bir mekan olan Hane Çikolata Moda’ya girer girmez taze çikolata dolabının cezbedici görüntüsüne mis gibi çikolata kokusu eklenince kendinizden geçeceksiniz. Çikolata dolabından hediyelik çikolatalar alıp sevdiklerinizi mutlu edebilir veya nefis tatlılarından ve kahvelerinden tadarak sımsıcak bir ortamda vakit geçirebilirsiniz.

El yapımı spesiyal çikolatalar, glutensiz, vegan çeşitleri ve pirinç unundan yapılan trüff çikolataları üretimin en dikkat çekici özelliklerinden olduğunu söyleyebilirim.

Menü baştan sonra Mutluluk içeriyor. Hane Çikolata, afrodizyak etkisi ile yenildiğinde mutluluk hormonu salgılatan çikolata ürünlerinin isimlerini de mutluluk hormonlarından yola çıkarak adlandırmış; Serotonin, Endorfin, Triptofan, Adrenalin ve yeni menüye eklenen Dopamin.

Şimdi gelin birlikte menü fiyatlarına göz atalım.

‘’Maça Kızı’’  el yapımı karadutlu vanilyalı dondurma, çilek, bisküvi, fındık, ekstra sütlü Belçika çikolatası ile yapılıyor. Fiyat; 17,50 TL

‘’Serotonin’’ çilek, bisküvi, fındık, sütlü ve beyaz çikolata ile eritilmiş Belçika çikolatası ile yapılıyor. Fiyat;16 TL
‘’Endorfin’’ el yapımı cevizli brownie, pastacı kreması, muz, çilek, eritilmiş sütlü Belçika çikolatası içeriyor. Fiyat; 16 TL

‘’Triptofan’’ bisküvi, çilek, pastacı kreması, muz ve eritilmiş sütlü Belçika çikolatası ile yapılıyor. 16 TL

‘’Adrenalin’’cevizli brownie, magnolya kreması, bisküvi, antep fıstığı, çilek ve Belçika çikolatası ile yapılıyor. Fiyat; 16 TL

En yeni tatlılarından biri olan Dopamin’den bir kaşık aldığınız zaman çikolata ile mutluluk denizinde yüzüyormuş hissini yaşıyorsunuz.

Çikolata Tabağı 100MG 12TL, Çikolata KG, 120TL

Tatlı bir kaçamak yaparak leziz çikolataların tadına varmak için Hane Çikolata’ya mutlaka uğramalısınız.

Hane Çikolata’nın Acıbadem, Moda’da şubeleri bulunuyor ve yakında Karaköy’de bir şubesi açılıyor.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply