Mersin Göksel Tantuni İstanbul’da ilk şubesini açtı.

1

 

Mersin’in ünlü tantunicisi Göksel Tantuni İstanbul’daki ilk şubesini Beşiktaş’ta açtı. Mersin’e gittiğimde vaktim kısıtlı olduğu için deneyemediğim tantuniyi İstanbul’da denemek kısmetmiş. İlk şubesini 1977 yılında Mersin’de açan Göksel Tantuni’nin sırrı ustalıkta. Yaklaşık 40 yıllık deneyim ile kalitenin buluştuğu noktada lezzeti; en taze et, sebze ve baharatlardan seçilen malzemelerimize borçlu olduklarını söylüyorlar.

Göksel Tantuni Beşiktaş şubesine tüm ürünler Mersin’den getirilip burada yine Mersin’li tantuni ustalarının elinden hazırlanıp sunuluyor. Tantuni Mersin’dekileri aratmıyor, tadı enfesti yanında sunulan ikramlarda bol ve lezzetli özellikle köpüklü ev yapımı ayran da denenmeye değer. Tantunileri ister dürüm ister yarım ekmek arası olarak sipariş verebiliyorsunuz. Fiyatlar 12 ile 19TL arasında değişiyor.

Dekorasyonuyla ferah ve modern bir ortam sunuyor. Açılan her şubenin markanın özünü yansıtmasına önem veriyorlar, uzman mimarlar ve danışmanlarımız ile tasarımlar planlanıyor. Göksel Tantuni’nin belirlediği mimarlar belirli konsept dahilinde tasarımları hazırlıyorlar her şube buna uygun tasarlanıyor.

Ben bu lezzeti çok beğendim, Mersin’in incisi sloganıyla yola çıkan, tabaklardan taşan, damakları aşan tantunileri yolunuz Beşitaş’a düşerse mutlaka denemelisiniz.

Göksel Tantuni Beşiktaş
ADRES: Ihlamurdere Cad. Sinanpaşa Sokağı No:11/A Beşiktaş İstanbul   TELEFON: 0.212 327 27 27,   Cep: 0.506 634 34 34

Göksel Tantuni Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

1 Yorum

  1. Pingback: Avrupa Yakası'nın En İyi 7 Tantunicisi - | Harbi Yiyorum

Leave A Reply