Leman Kültür Beşiktaş Ve IF Konser Etkinlik

0

Türkiye’nin en sevilen karikatur mizah dergisi olan Leman Dergi’sinin Leman Kültür Beşiktaş ‘taki mekanının ansiklopedi niteliğinde keyifli, geniş menüsü ile akşam yemeğine başlayarak, ardından içerisinde bulunan gösteri salonunda Standup gösterisi izleyecek ve en son yan tarafında bulunan IF konser alanında IF Beşiktas’ta Göksel Konseri izleyerek muhteşem bir gece geçirdim.

Karikaturler çizilmiş mekanın duvarları ve masaları çok keyifli.

Yemeklerde çok lezzetli tereyağında dana bonfile, Kinoa Salatası ve Nirvana tatlısı nefisti

Önemli! Ayrıca mekanda 27,75TL tek kişilik kahvaltı aldığınızda bir kişilik konser bileti bedava.

Leman, açıldığı yıllarda Cem Yılmaz, isimleri sahnesinde ağırlayan, Ata Demirer’in yükselişine katkıda bulunan Leman Kültür,  yeni yeteneklerle tekrar hizmete başladı. Amatör komedyenlerin kendini denediği, profesyonel komedyenlerin kendini geliştirdiği etkinlik, izleyiciye her oyunda yeni performanslara ve yeni esprilere şahit olma olanağı sunuyor. Şuanda Hasan Can Kaya isimli moderetor komedyen ile stand up gösterilerine devam ediyor ve yeni komedyenleri de sahneye çıkartarak bir nevi alıştırma sektöre kazandırmaya çalışmaktadırlar.

90’larda Cem Yılmaz ve Ata Demirer  ile Stand up kültürünü başlatan ve tüm ülkeye yayılmasını sağlayan Leman Kültür Sahne Beşiktaş şubesiyle tekrar hizmete başladı.
Leman Kültür Sahne; İstanbul’un merkezinde, Beşiktaş’ta, odağı mizah ve yaratıcılık olan bağımsız bir kültür kurumudur. 71 koltuk kapasiteli, Stand up başta olmak üzere, farklı bir çok yaratıcı etkinliklerin yapılabileceği konforlu bir oyun alanını ve farklı partnerleri çatısı altında toplayan salonumuz, üç katlı Leman Kültür Kafe’nin en üst katında yer alıyor. Sinema salonu, alt katında Leman Kültür Kafe, yan tarafındaysa konser salonu bulunan sahne baştan aşağı bir eğlence ve yeme-içme konsepti olarak öne çıkıyor.

Mekan; Stand up gösterileri, edebiyat okumaları, söyleşiler, özel organizasyonlar, kurumsal toplantılar, dans performansları, workshop’lar, imza günleri, festivaller, sosyal sorumluluk projeleri, alternatif gösteriler, bienaller ve mezatlara ev sahipliği yapmaktadır.

Standup; Çarşamba, Cuma ve Cumartesi fiyatlar; 25-30TLÖzellikle Konser programına mutlaka göz atın IF konser alanı çok populer konserlere ev sahipliği yapıyor gerçekten harika. Göksel konserinde rahat bir alanda, çok güzel bir performans izledim ve eğlendim. Konser alanının içinde ses yalıtımlı bir sigara içme alanı bulunuyor bu fikir de harika olmuş.
Konserler için de IF müzik kısmıyla ön plana çıkan mekanın IF konser ve Stand Up Gösterileri için biletler Biletix’te yer alıyor.

Mekan Leman Dergisi’nin mizahi yapısıyla uyuşan menüsüyle çok eğlenceli. Bilginiz olması açısından menü ve fiyatları buraya ekliyorum

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply