Kaş Gezilecek Yerler Ve Otel Tavsiyesi; Ekici Otel

0

Turkuaz denizi, çarşıları, mekanları, plajları, gece hayatıyla Kaş mutlaka gidilmesi gereken tatil beldelerinin başında yer alıyor.

Antalya’ya bağlı Kaş İlçesinde dalış ve yamaç paraşütü başta gelen sporlar arasındadır. Dünya‘nın en iyi dalış bölgelerinden biri olarak kabul ediliyor.

Eşsiz güzellikteki Meis Adası ve Antik Kent Kekova‘ya (Üçağız) yakın konumu dolayısı ile günlük yapılan Meis ve Antik Kent Kekova turları düzenlenmektedir.

Kaş, şehir merkezin de konaklama yapabileceğiniz Ekici Otel ve Ekici Suit yürüme mesafesinde denize girebileceğiniz tertemiz denizi ile öne çıkan belki de tek Akdeniz sahil kasabası olan Kaş’ta yer almaktadır.

Kaş’ta yer alan Ekici Otel, 1987 yılından itibaren Kaş Merkez’de hizmet vermeye devam ediyor. Otelin 2018 yılında yenilenen yapısı, dekorasyonu ile çok ferah bir ortam sunuyor.

Kaş merkezde bulunan otel lokasyonun avantajlı ve denize yürüme mesafesinde bulunan plajlarda günün keyfini çıkartmak mümkün.👌Akşam olduğunda çarşı da gezebilir, merkez veya plaj kıyısı restoranlarda güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Ekici Otel ‘in bahçe içerisinde keyifli bir açık havuzu bulunuyor. Oda sayısı 75

 

9 suit, 3 aile odası, 6 tane panoramik koy manzaralı odaları yer alıyor. Birçok odası deniz görüyor.

Ekici Otel’in Temmuz / Ağustos fiyatları Oda Kahvaltı  350TL ‘den başlıyor.

Ayrıca 100Metre ilerisinde Ekici Süit adı altında  21 Süit/ Apart odaları bulunuyor. Bu odaların gecelik fiyatları 500 oda fiyatı (2 kişi)

Kaş’ta masmavi, turkuaz denizin renk geçişlerine şahit olacağınız birçok plajı da yer alıyor.

Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajları, İnce Boğaz ve Hidayet Koyu Limanağzı Merkez’de kolayca ulaşılabilen plajlardır.

Merkez den araç ile gidebileceğiniz Likya döneminden günümüze kadar korunmuş tarihi kalıntılar ve doğa güzellikleriyle öne çıkan Kaputaş ve Patara plajlarında tüm gününüzü denizle iç içe geçirebilirsiniz.

İLETİŞİM

 

 

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply