Kalamış’da Deniz Manzaralı Brunch; Ouzo Roof Restaurant

0
En sevdiğim öğünlerden biri kahvaltı bu nedenle bol bol kahvaltılara zaman ayırıyorum.Ailem ve arkadaşlarımla bol sohbetli, uzun Pazar brunchlarına birde manzara eklenince benim için vazgeçilmez oluyor.Daha önce Şef Mehmet Yalçınkaya’nın yemeklerini denediğim ve çok beğendiğim Wyndham Grand Kalamış Otel’in üst katında yer alan Ouzo Roof Restaurant Pazar bruncları sunuyor.Her Pazar günü saat 11.00-15.00 arasında hizmet verdikleri, 300 çeşit içeren açık büfeden oluşan brunch da peynir çeşitlerinden, et büfesine, zeytinyağlılardan, pastalara ve öğle yemeklerine kadar birçok lezzet yer alıyor.Brunch’ı anında orada yapılmakta olan el yapımı makarnalar ve gözlemeler de renklendirdi.
Açık büfeden özel olarak seçtiğim kendim için hazırladığım tabak oldukça göz alıcıydı.
 Doğal kahvaltılık ürünler ile Kalamış’ın muhteşem marina manzarasına karşı keyifli bir Pazar günü geçirmemizi sağladı. 
Peynir, helva ve kaymak büfesi
Et ve balık büfesi
Salata bar
Zeytinyağlı büfesi

 

Çeşit çeşit lezzetli tatlılar bu sadece bir kısmı en beğendiğim tatlılardan biri profiterol oldu hemen bitişiğinde meyve büfesi yer alıyor.
Kendim için hazırladığım özel tatlı tabağım
Sıcak büfe ve öğle yemeği alternatifleri dahil bu çok seçenekli özel brunchın Fiyatı; 90TL gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırınız.
 
Ouzo Roof Restaurant
Fener Kalamış Cad.No:38
34726 Kalamış,İstanbul
Tel:0216 400 00 30
Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply