Kadıköy BOB – Best Of Burger; Şehrin Kışkırtıcı Burgeri

0

 

Dikkat; Mekan küçük, lezzet büyük! BOB Burger Moda’da küçük bir dükkan da kışkırtıcı gurme burgerler yapılıyor, üstelik hamburgerleri rahat yemeniz için siyah eldiven veriyorlar. B.O.B Burger açılımı (Best Of Burger).  BOB Burger’in ortağı aynı zamanda şefi Bora Bozankaya, bu lezzetin çıkış hikayesinde “Dışarıda iyisini bulamadım, kendim yaptım” dedi. Bora’yı uzun yıllardır tanırım o yapmışsa mutlaka iyi bir iş yapmıştır, dedim ve geldim üstelik bu ikinci gelişim bu lezzet kesinlikle bağımlılık yapıyor.

Hadi şimdi kısa zamanda meşhur olan burgerlardan bahsedelim.

*BOB Burger içerisinde; 140 gram köfte, dana bacon, cheddar, kaşkaval peyniri, BOB sos, karamelize soğan ve Semi-brioche ekmeği bomba bir ile lezzet yolculuğuna hazır olun. Köfteler son bir dokunuşla buharda pişiyor ve kaşval peyniriyle lezzete lezzet katıyor. Fiyat;28TL

*BOB XL; 280 gram köfte, dana bacon, cheddar, kaşkaval peyniri, BOB sos, karamelize soğan görüntüsüyle işte bu! dedirten teşhir eden bir lezzet. Fiyat;36TL

*Burger sunumunda patates kızartması geniş olarak sunuluyor ve yanında haydari var. BOB Mex ve BOB Kavurmalı burgerleri de denenmesi gerekenler arasına ekleyin.

BOB Mex ,Köftesi 140 gram, guacamole sosu, hindi fümesi, kaşkavalı, köz jelapeno peyniri ve BOB sosu bulunuyor. Fiyat 26TL

BOB Kavurmalı; İçinde 140 gram köfte, 50 gram kavurma, karamelize soğan, taze kaşar ve BOB sos bulunuyor. Fiyat;28TL

Burgerların yanı sıra içerisinde 100 gram sosis bulunan, BOB Dog, BOB Chilli ve BOB Goralı isimli üç sandviçleri var. Seçtiğiniz sandviçe göre Fiyat; 20 ile 22TL arasında değişiyor.

BOB Moda’lıların buluşma noktası olmuş durumda. Burger kuyruğu bile bekleyebilirsiniz bu lezzete kavuştuğunuzda şıp şak yiyerek tekrar gelmek isteyeceğini garanti ederim. Şehrin en yeni, iyi ve lezzetli burgerlarından birini tatmak için geç kalmayın.

Menüyü de buraya ekliyorum.

BOB – Best of Burger
Kağnı Sokak No2
Istanbul, Turkey 34710

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply