Etçi Mehmet Steakhouse; Florya’da İyi Ve Uygun Etin Adresi

0

Florya’da bir lezzet keşfinde sizlerle birlikteyim. Etci Mehmet, eşsiz ızgara deneyimini yılların vermiş olduğu deneyim ile doğada harmanlanmış etlerle buluşturuyor. İstanbul’da 4 şubesi bulunuyor. Fiyat ve lezzet açısından oldukça iyi. Fine dining tarzında et severleri seçkin bir restoranda kaliteli hizmet ile buluştuyor.

Etçi Mehmet Steakhouse; Sektörün içinde yetişen Mehmet ve Mustafa Dağ kardeşlerin ortak kuruluşudur. Mekanın hikayesine gelirsek; sektörün içinde yetişen Mehmet ve Mustafa Dağ kardeşler 2013 yılında Şirinevler’de Steakhouse konseptiyle ilk şubelerini açtılar. Et kültürüne yeni bir bakış getiren Etçi Mehmet Steakhouse Şirinevler’de kısa sürede müşterileri tarafından sevilen bir mekan haline geliyor. Daha sonra Bakırköy ve Florya şubeleri açılıyor.  Bakırköy İstanbul Caddesi’nde ”Burger” konseptiyle hizmet veren bir dükkanları da bulunmakta. Mustafa Dağ, uzun yıllar Nusret gibi işletmelerde çalıştıktan sonra deneyimini kendi kurduğu bu restoranda devam ettiriyor. Mustafa Dağ müşterileriyle tek tek ilgilenerek Et Showlarını da bizzat kendisi yapıyor.

Yemeğe başlamadan masaya, ikram olarak sunulan nefis bir patlıcan söğürme geliyor.

Daha sonra tattıklarım arasında özellikle Porselen de pişen Bonfile dilimleri ve Asado favori lezzetim oldu. Kaşarlı, cheddar peynirli köfte de mutlaka denenmeli.

Aynı zamanda mekan kasap reyonundan et de satın alabiliyorsunuz. Mekanda alkol bulunmuyor.

Katmer ve havuç dilimi baklava şovu ile bu nefis yemegi bitirdik. Florya civarında gidilebilecek tavsiye ettiğim iyi etcilerden biri.

8 kişi ve üzerindeki gruplara %10 indirim yapıyorlar.

Adres; FLORYA
Florya Caddesi No 19/A Florya +90 212 5793824 +90 212 5413824 +90 546 542 3824

Mekanın menüsü aşağıda yer alıyor.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply