Yaz Sezonuna adım adım…

0
Sezon başlangıcında, yazın nabzını mağazalarda yokladım.
İstanbul’da bu sene havalar serin gitse de Ege ve Güney sahilleri çoktan yaz sezonunu açtı.Geçen haftasonukısacık tatilim için hızlıca yaptığım ufak tefek alışverişlerden bahsetmek istiyorum. 

Bu sezon öncelikle bikinilerde pencereli modeller ön planda,özellikle her sene Ayyıldız ve Kom’dan bikini alıp uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden giyinirken bu dönemde kısa tatil için en beğendiğim modeli Penti’den kaptım zira pencereli modelleri ön plana çıkarmış Victoria Secret benzeri modelleriyle bu sene takdire şayan bir giriş yapmış.

Bershka ve diğer ispanyol zincirleri Pullandbear gibi mağazalardaki etnik desenli kombin ve eteklerle uygun fiyata şıklığınızı tamamlayabilirsiniz hızlı olmakta yarar var bu markaların depo sistemi yok tükendimi birdaha aynı ürüne ulaşamayabilirsiniz.

H&M güzel ve ucuz elbiselerin diyarı nasıl Disneyland çoçukların rüyalarındaysa, biz elbise seven kadınlar içinde H&M adeta bir  cennettir.

Neon renklerin canlılığı ile yaz tatilinizde renkler de ruhunuza iyi gelecektir.

Sırt Kısmındaki bu detay ve yanlardaki zincirler ile canlı tonları bikiniyi fantastik göstermeye yeterli olmuş bu bikinin birde straplez olanı var ama onu tercih etmeyin nedeni yollarda heryerde afişleri var öyleki nerdeyse bu modeli bile giyinmeyesim geldi.Neon renklerdeki tunik ile bütünleşen bu bikiniyi kullanırken top neon küpeler ve ojelerle tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Etnik desenli bu etek ve daha fazlasını Bershka’dan bulabilir neon renkler ve takılarla  akşam yemeği için güzel bir kombin yaratabilirsiniz.

H&M’den alacağınız bu fantazi kıyafet ve küpelerle hem akşam yemeği, hem parti veya bir düğün için hazırız 🙂

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply