Türkiye’nin İlk Gece Pikniği Urban Picnic’de Şahane Bir Deneyim.

0

Türkiye’nin ilk gece pikniği ‘Urban Picnic şahaneydi. Bence yılın en iyi etkinliği olmaya adaydı. Hybrid Community ve Yemek.com tarafından düzenlenen piknikte Baylan, By Trileçe, Develi, Fasuli, Fıccın, Tamirane, Misafirliq, 86’d, Krispy Kreme, Neolokal, Virginia Angus, Butcha Steakhouse, Baba söğüş, Chinise Time Frankie ve daha bir çok restorandan harika lezzetler vardı.

Sınırsız yeme-içe deneyiminin yaşandığı şehrin orta yerinde Uniq Açık Hava’da kurulan açık alandan içeri girer girmez, ilk girişte yer alan Gurme Carrefoursa’dan piknik sepetlerimizi alıp, restoranların bulunduğu alanlardan tadım yaparak kimi zaman ayakta masalı, kimi zaman da oturarak pikniğe sokak çalgıcıları ve Klein’in DJ’leri ile müzikler eşiliğinde devam ettik.

Develi açık alanda pişirdikleri kebaplarının lezzeti ve dumanıyla tam bir piknik havası yaratırken, Baba söğüş gibi sokak lezzetlerinde kokoreç ve söğüş ile soluklanıp, hiç bitmeyen burger sırasına girerek, sushi ve Baylan, By Trileçe gibi tatlı lezzetlerle en uzun ve lezzetli geceyi yaşamış oldum.

Gece 01.00’a kadar süren  ‘Urban Picnic’te yemeye, içmeye, dans etmeye devam ederek gecenin sonuna kadar harika vakitler geçirdim.

Gitmeyenler için bu akşam Pinhani konseri olacak mutlaka tavsiye ediyorum. Her zamanki gibi başarılı bir organizasyona imza atan Hybrid Community’i kutluyorum benim için vazgeçilmez, en güzel festivallerin ve etkinliklerin öncüsü olmaya devam ediyorlar. Çok büyük emeklerle çok ama çok güzel işler yapan, çok sevdiğim bir çift olan Kerem ve Gözde’yi tebrik ediyorum.

Biletler Biletix’de ve kapıda satışta bu akşamki piknik için hala vaktiniz var.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply