Swissotel The Bosphorus Istanbul; Power Lunch Menü

2

Şehirde yepyeni bir öğle yemeği menüsü var artık. Öğle saati yapacağınız iş toplantıları veya iş yemekleri için güzel bir tavsiyem var. Her defasında dile getirmiş olduğum yıllardır, en sevdiğim otellerden biri olan Swissotel The Bosphorus Istanbul otel öğle yemeğinde “Power Lunch” menü sunmaya başladı. Executive Şefi Philippe Bischoff‘ın hazırladığı yeni öğle yemeği menüsünde başlangıç olarak; çorba ya da salata, seçip günün tavsiyelerinden bir ana yemek et veya balık seçilebiliyor, tatlı büfesinden seçilen nefis tatlılarla mutlu sona ulaşıyorsunuz, üstelik bir soft içeçek de bu menüde yer alıyor. 3 Course’den oluşan menünün tamamını deneyimleyebilmek için arkadaşımla karşılıklı farklı seçeneklerden siparişler verdik. Aşağıda deneyimlediğim lezzetlere ait fotoğraflar ve bilgiler yer alıyor.

Cafe Swiss’de boğaz manzaralı şık bir ambiyansta bu lezzetleri deneyimlemek ve toplantılarınızda müşterilerinizi etkilemek isterseniz doğru adres olacaktır. Power lunch menü 85TL.

IMG-20170131-WA0031          IMG-20170131-WA0096

Başlangıç olarak; ”Karnabahar çorbası” mükemmeldi hatta favorimiz oldu. ”Yeşil salata” lezzet ve sunum olarak başarılıydı.

IMG-20170201-WA0032

IMG-20170201-WA0043

Ana Yemek; ”Izgara levrek” özellikle mantarlı sunumu ve hollandez sos ile enfes bir lezzetti. Ana yemek de ikinci seçenek olarak ”Dana Kontrafile” nefis sunumu ve lezzettiyle damaklarımızı şenlendirdi.

IMG-20170131-WA0060       IMG-20170131-WA0073

Tatlı Büfesi&tepenyaki dondurma; Şüphesiz bu muhteşem menünün kalbimde taht kuran kısmı yine tatlılar oluyor. Açık büfede siz beklerden yapılan tepenyaki dondurma anında servis ediliyor. Yine tatlılara gelirsek, Swiss Cafe’de Avni Şef sadece tatlı yapmıyor, sanat eseri yaratıyor hem tadı hemde görünüşüyle uzun süre akıllardan çıkmayacak tatlılar ile öğle yemeğini taçlandırdık. Ayrıca büfede şerbetli tatlılar, kabak tatlısı gibi seçeneklerde bulunuyordu.

GENEL BİLGİLER

Giyim Kodu: Spor Şık

ÇALIŞMA SAATLERİ

Öğle Yemeği
12.00 – 17.00

REZERVASYONLAR

Online Rezervasyon: Tıklayın
Restoran Rezervasyon +90 (212) 326 8291
E-posta restaurantreservation.istanbul@swissotel.com

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

2 yorum

Leave A Reply