Pazar Kahvaltılarının Yeni Lezzet Durağı:Sait Halim Paşa Yalısı

0

İstanbul’un en güzel tarihi yalılarından biri olan Sait Halim Paşa Yalısı’nda artık düğünler ve organizasyonlardan çok daha fazlası var evet bu eşsiz Yalı’yı artık sadece etkinliklerde değil Pazar kahvaltılarında da ziyaret edebileceğiz.19.yy Osmanlı mimarisine ait yapının ihtişamlı görüntüsüne eşlik eden boğaz manzarası ile şimdilik Eylül sonuna kadar her Pazar günü kahvaltı sunulması planlıyor, umarız ki daha uzun zaman devam eder.


Boğaz manzaralı Yalı’da Nar Gourmet’in de katkıları ve ödüllü aşçılarının deneyimleriyle çeşit çeşit lezzetli ve zengin içerikli kahvaltılar sunuluyor bununla da kalmayıp taze sıkma meyve suları kahvaltı masalarınızı ve damaklarınızı şenlendiriyor.

Bu özel kahvaltı da kendinizi özel ve rahat hissetmeniz için bütün çalışanlar özenli ve hassasiyetli davranıyor.

Açık büfe kahvaltıya eşlik eden tatlılarımız.


Yalı’nın girişinden görüntüler.


İç kısım girişten bir kesit.


Kahvaltıdan sonra dumanı üstünde sıcacacık kahveler ile Yalı’nın bir köşesinde oturup kendinizi ödüllendirerek uzunca vakit geçirebilirsiniz.


Sait Halim Paşa Yalısı’nda pazar kahvaltıları 10:00-13:00 saatleri arasında,kişi başı 100TL;6-12 yaş arası yüzde 50 indirimle;6 yaş altı ücretsiz.Mastercard’a özel %20 indirimli.

Açık büfe kahvaltı alanı
Yalı’nın bekleme odalarından biri.
Sait Halim Paşa Yalısı’ndan bir yenilik daha ;Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi Ağustos ve Eylül boyunca lezzetli ikramlarla başlayan geceler yıldızların altında film seyri ile devam ediyor.Limitsiz içecek dahil açık büfe yemek ve sinema keyfi KDV dahil 150TL.Biletler Biletix’te.

 Sait Halim Paşa Yalısı’nın bu yeni yüzüyle bizi buluşturan bu etkinlikleri çok beğendik umarız halka açık yepyeni organizasyonlarla bizleri buluşturmaya devam edecekler.

Son olarak ben ve Yalı’dan boğaz manzarası bol bol fotoğraf çektirmeyi unutmayın.

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz….
Köybaşı
Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul – TÜRKİYE

+90 (212) 223 05 66  
Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply