Ocean Blue High Class Otel Fethiye

0

Ocean Blue Otel Fethiye Hisarönü merkez de yer alıyor Ölüdeniz’e sadece 3km uzaklıkta yer alan otelin konumu çok iyi sabahları her 5dakika da bir hareket eden minibüslerle Ölüdeniz’e 5 dakika içerisinde ulaşırken akşam otele döndüğünüzde Hisarönü’nün renkli ve canlı atmosferinde zamanınızı geçirebilir cluplere,barlara gidebilirsiniz.

Adında anlaşılacağı gibi otelin orta kısmında bulunan havuz adeta bir okyanusa benzetilmiş,balkondan doğruca havuza girilebilen swim-up balayı odaları beni mest etti.

Otelde resepsiyondan,mutfağa kadar her çalışanın ilgili olması tatilimizi sorunsuz ve mükemmel geçirmemizi sağladı.

Sabah kahvaltısı üst kat restoranda sunulurken akşam yemekleri havuz başında veriliyor.Akşam açık büfe yemekleri kararında,kaliteli ve başarılı bir şekilde sunuluyor.

Bahsetmiş olduğum okyanusa benzetilen havuz burada uzunca zaman geçirebilir havuz keyfi yaşayabilirsiniz.

 

Havuz amnzarası eşliğinde lezzetli akşam yemeklerimiz ve karşıda görünen odalardan havuza inen ierdivenler.
Havuz ortasına yapılan geçişi sağlayan tahta köprü ve tatlılarımız 🙂

Otelin Ocean Travel seyahat acentası aracılığyla cip safari ve tekne turuna katıldık çok memnun kaldık.Ölüdeniz’de kalacak bir otel arıyorsanız doğru adrestesiniz.Burayı şiddetle tavsiye ederim.


  Adres
         Ocean Blue High Class Hotel
         Ata Cad.No:6 Migros Karşısı Hisarönü Fethiye / Ölüdeniz
         Tel : 0252 616 76 46
         www.oceanbluehighclass.com
Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply