Mekanist’in 3. Büyük Gezgin&Guru Buluşması

0

Aslında böyle etkinlikleri sıcağı sıcağına yansıtmak gerek fakat iş,hayat koşuşturması derken ne yazık ki bir haftayı buldu aktarmak ne demişler ”geç olsun da güç olmasın” 🙂 Geçen hafta yine ayın son haftasına denk gelen Çarşamba günü Mekanist’in düzenlediği büyük gezgin&guru buluşmasına bu defa Karaköy Golden City Otel’in üst katında bulunan Peninsula Teras Restaurant ev sahipliği yaptı.Şuana kadar ki,buluşmalar için ayarlanmış en güzel mekandı diyebilirim manzarayı gören bütün mekanistler şaşkınlık içinde”aaaa biz burayı neden daha önce keşfetmedik diye üzüldü” Otel müdürü ile yapmış olduğum kısa konuşmada restaurant için daha yeni yeni reklam yapmaya başladıklarını söyledi bu demek oluyor ki çok da birşey kaçırmamışız:)

Bu ay 3.cüsü düzenlenen etklinlikte artık neredeyse çoğu g&g birbirini tanır oldu bu nedenle git gide daha zevkli buluşmalara dönüşmeye başladı;,arkadaşlık,yeme-içme,tavsiyeler ve kesinlikle bu işi yapmak için biraraya gelen yemek yemeğe,yapmaya,mekan keşfetmeye,blog yazmaya gönül veren kişilerden oluşan kaliteli bir ortam.Bu sayede bir çok blog yazarı,mekan işletmecisi ile bilgi alışverişinde bulunmak bizleri çok mutlu ediyor.Öyle ki artık biryere gideceğimiz zaman bu konuda deneyimli arkadaşlarımıza sorarak birbiririmizin tavsiyelerinden yararlanır olduk.

Parti’de içki sponsoru olan ”Prodom Barudi” marka şarapların beyaz,rose ve kırmızı olanları vardı ne yazık ki çoğu arkadaşımız şarapları beğenmedi ben sadece rose deneyebildim ve tadının fena olmadığını düşünüyorum.

Küçük atıştırmalıklar çok mükemmel olmasa da iyi düşünülmüştü en azından aç kalmadık 🙂 böyle etkinliklerin masalı düzen değilde kokteyl tarzı düzen olduğunda daha çok insanın kaynaştıracağını düşünüyorum dar bir alan olmasının haricinde,oluşturulan düzenek iyiydi.

Gecenin süprizi dansözü ilk başta yadırgasak ta sonradan ortama renk kattığını söyleyebilirim.
Etkinlikte dağıtılan hediyelerden, şahsım adına en güzel sayılabilecek hediyeyi kaptım 🙂 Galata kulesi temalı tasarım kolye gerçekten hem bu mekan için hemde benim için anlamlı bir hediye oldu.Bu tarz İstanbul temalı kolyeleri Doyoulala.com’da bulabilirsiniz.Bu tasarımlar gerçekten harika özellikle sevdiğiniz biri için gerçekten anlamlı ve kaliteli değişik bir hediye olacağını düşünüyorum.

Mekanist’in gelecek aylardaki etkinliklerde bu konuda harikalar yaratarak bizleri şaşırtmaya devam edeceğinden şüphem yok.

 

Manzaraya diyecek söz yok böyle manzara da kaliteli güzel bir ortam yaratırlar umarım.

 

 

Restaurantın arka kısmı Galata Kulesini görüyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRODOM marka şaraplar

 

 

 

 

 

Mekanist’ten kazandığım Doyoulala.com’un tasarımcısına ait galata kulesi temalı harika kolye bu güzel mekanda ancak bu kadar güzel anlamlı bir hediye olabilirdi iyi düşünülmüş.

 

 

Gecenin süprizi dansöz oldu

 

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply