Mekanist 5.Gezgin& Guru buluşması / Cadılar Bayramı

2

5.Mekanist Gezgin&Guru buluşması bu defa herzamankinden farklı bir konseptle hazırlanmıştı.Halloween yani cadılar bayramına denk geldiğinden kutlamalara kostümlü olarak katılım oldu kostüm bulamayanlar veya hazırlıksız olanlarda kullanatmarket sponsorluğunda dağıtılan şapka ve maskelerle eksiklerini tamamladılar.Sizlerle bilirsiniz az çok hepimizin kostümlü partilere giderken sıkıntıları olmuştur ”şimdi ne giyineceğim” ” zamanım yok alışveriş yapamaya” ” yada yollarda böylemi gezeceğim?” ”of şimdi bir parti için bu kadar masrafa girilirmi? ” vb. sorular kafalarımızdan geçerken aman partiyi boşver diyenler mutlaka olmuştur öncelikle bu düşünceli davranışlarından dolayı kendilerine yani kullanatmarket’e teşekkür ederim.

Kullanatmarket.com’un beni çekip paylaştıkları fotoğraf
Perilerde bazen cadı olabilirlermiş 🙂

Bunların haricinde mekana ev sahipliği yapan Fumee Restaurant Kuruçeşme’de yeni açılan bir mekan. ”Mia Mensa ” ve Aşkk Cafe’nin hemen ön kısmında yer alırken üst katından deniz manzarasını full görebiliryorsunuz.Etkinlikle Restaurant’ın menülerinde bulunan yemeklerden atıştırmalık küçük tabaklar hazırlanmıştı.#favorilezzetim hamsili pilav ve humuslu köfte oldu.Restaurantın çalışanlarının güleryüzü ve nazik davranışları da unutmamak gerek.

Fumee Restaurant Manzara
Fume Restaurant iç kısım ambiyası

Gecede bol bol sohbet ederken Mekanist’te yazan guruların Kangurular diye bir grup kurduğunu duyuyoruz daha doğrusu duymuş olduğum bilgiyi teyid etmek için ayrıntıya iniyorum:) meraklı blogger olunca böyle oluyor.Kangurular blog yazanlardan ayrılmak için tasarlanmış sadece Mekanist’e yazan ve çok aktif olan guruların oluşturduğu bir grup olduğu söylendi çok daha iyi yapmışlar herkes emeklerinin hakkını sonuna kadar almalı zaten çok sevdiğim kişilerden oluşan gruba sonuna kadar destek veriyorum bir blogger olmasam kanguru olmak için çabalardım eminim hatta grubun ilk bayan üyesi olurdum belkide kimbilir 🙂

Guru olup blog açıp et yemeyen vejeteryan biriyle tanıştınız mı hiç ? ben tanıştım ve şaştım kaldım bazı insanları anlamak çok güç işte bu yüzden Kangurular grubunu çok iyi anlıyorum.

Birinci seçilen makyaj üstadı bayan arkadaşımız 🙂

Neyse gelelim partiye kaldığımız yerden devam bol bol sohbet edip,gülüp,eğlenip dans ettik bir müzik grubu getirmişlerdi hem eğlenceli hem bol bilgi alışverişli bir cadılar bayramı kutladık diyebiliriz.

Neredeyse unutuyordum birde kostümü en iyi olanı seçtik fakat birinci gelen makyaj oldu 25 dakika makyaj yapmakla uğraşan bu bayan arkadaşımız birinci geldi haketti kesinlikle sıradışıydı.

Doğrusunu söylemem gerekirse Mekanist parti konseptlerinden en çok hoşuma giden bu partiydi canlı müzik biraz hafif kalmasına rağmen yer,mekan,konsept,yiyecek ve içeçekler hiçbir eksik yoktu.Bakalım 6.buluşma için neler yapılacak? merakla bekliyorum.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

2 yorum

Leave A Reply