Kendinizi Farklı Bir Tatile Hazırlayın

0

Yaz geliyor ve kendinizi yaza hazırlarken bu yaz alternatifleri de düşünmenizi tavsiye ediyoruz çünkü alternatifleriniz ne kadar zengin olursa tatilinizin süresi de güzelliği de o kadar farklı olacaktır. Okulların kapanmasıyla birlikte yavaş yavaş tatil planları yapılmaya ve hatta daha öncesinden yapılan rezervasyonlar için gün saymaya başlanır lakin bir planınız yok ve kendinize bu sene farklı bir tatil armağan etmek istiyorsanız o zaman size bir önerimiz olacak.

Önerimize geçmeden önce şöyle bir gözünüzde de canlandırmanızı istiyorum. Çünkü bahsedeceğimiz şeyin ismi bir otobüs yolculuğu. Durun otobüs yolculuğu dediysem öyle koltuğunuzda oturup da saatlerce dışarıyı seyredeceğiniz bir zaman değil. Kısacası size şehirlerarası otobüs yolculuğundan daha fazlasını söylüyorum. Daha profesyonel ve yolculuğa ilk çıktığınız andan itibaren heyecan duyacağınız bir ”Avrupa Rüyası”

Avrupa rüyası size gittiğiniz her ülkede farklı lezzetler sunabilecek ve şehri bir uçtan diğer uca gezerek kültürüne de şahit olacağınız bir Avrupa turu sunuyor.

Firmanın başarısının arkasındaki sır bugüne kadar hiç ön plana çıkarılmamış olsa da aslında her katılımcı yaşadığı mutluluğu da otobüsle Avrupa turu’nun bitmesinin ardından anlayabiliyor. Bir rüyaya dalıyorsunuz ve bu rüyanın başlangıcı da bitişi de sizi her zaman etkiliyor. 2017 yazı için bu sene sizde farklı arayış içerisindeyseniz yurtdışı turları arasında en ilgi çekici olarak bu turu değerlendirebilirsiniz.

Belki de tatil dediğiniz zaman aklınızda ancak anlatamadığınız seçeneğin adı da Avrupa Rüyası’dır.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply