‘’Café Tur ’’un Yeni Nesil Tur Sistemi ile Kendi Turunu Kendin Yarat

3

Geçen gün, çok istediğim Dubai seyahatine mi? çıksam yoksa Balkanlar Tur’umu yapsam? diye düşünüp araştırırken, tesadüfen Café Tur ’un Dünya’da ve Türkiye’de bir ilk olduğunu öğrendiğim Yeni nesil sistemi ile karşılaştım. Tüm tur şirketlerinin, tur tarihleri, destinasyonları vb. kısımlarını bir türlü kendi müsaitliğim ile örtüştüremediğim için büyük bir kaos yaşarken, Café Tur ’dan yalnızca belirli tarih aralığında değil, ben ne zaman tura başlamak istersem o zaman turu alabileceğimi hatta isteğime göre kendim yaratabileceğimi öğrendim. Bu muhteşem ve fark yaratan tur sistemini detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmak istiyorum. Detaylara geçmeden önce özellikle belirtmeliyim ki, Kıbrıs turları fazlasıyla dikkatimi çekti.

CafeTurLogoGüven veren yapısı, 16 yıllık turizm şirketi olması ve en fazla yurtdışı tur alternatiflerini sunması nedeniyle, uzun yıllar boyunca tur planlarımı yaparken ilk göz attığım kuruluşlardan biri olan Café Tur ’un bu sistemi ile sürekli kendi planlarımı uydurmak zorunda olmadan, tarih, destinasyon ve kontenjanına bağlı kalmadan 340’tan fazla tatil destinasyonunda 2 gece ile 15 gece aralığında, %100 online ve eş zamanlı rezervasyon yapılabiliyor, üstelik 365 gün boyunca kesin hareketli, 104 bin üzerinde otel ve 260’a yakın havayolu firmasıyla birlikte toplam 750 bin üzerinde farklı tur sunuyor.

Özellikle Asya Turları bölümündeki tur çeşitliliği ise, sistemin ne kadar büyük ve detaylı bir yapısı olduğunu ortaya koyuyor.

Bu yeni nesil özellik “ben tur ile seyahatlerimi yapmam çünkü belli bir tura bağlı kalmak istemiyorum’’ diyenler için alternatif bir çözüm olma yolunda, hiçbir sınırlandırma ile karşılaşmadan 365 gün boyunca 340 destinasyonda hizmet veren; uçuş saatinizden, konaklayacağınız otele, havalimanı transferinizden, rehberlik hizmetlerine kadar birçok alternatif sunarak tamamını kendiniz oluşturacağınız bir yurtdışı seyahati deneyimlemiş oluyorsunuz.

En güzeli de hiçbir kontenjana bağlı kalmadan, başkaları aynı turu satın alsın tur dolsun da gidelim mantığından uzak 2 gece ile 15 gece arasında istediğin turu planlayıp gidebiliyorsun. Artık Dünya’yı gezmek çok daha kolay, sizde benim gibi hayallerinizden vazgeçmeyin, bunun yerine hayallerinize kavuşmayı sağlayan yepyeni alternatif çözümler sunan bu sistem ile tanışın. Dünya sınırlı ama hayaller değil, sınırsız hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yolunda olan bu ‘Yeni nesil sistemi” kullanarak hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Hep savunduğum bir şey var! Bir şey mi istiyorsun önce hayal etmekle başla, planlarını oluştur ve gerisini hayata bırak mutlaka bir gün isteklerin karşına çıkacaktır.

Kısaca özetlemek gerekirse bu sistemin avantajları;
Klişe tur rotalardan sıkılanlar için birebir; Dünyanın en popüler bölgelerini yeni tur sistemi ile cazip hale getiren, keşfedilecek onlarca kültür, tarih, cografi zenginlikler, yeni insanlar, yeni hayatlar ile karşılacağımız her seyahat ettiğimizde değiştiğimiz ve geliştiğimiz klasik rotalardan ve turlardan çok farklı olan bu seyahat tarzı tüm hayatımıza yansıyacak.

Kendi tur rotanı kendin belirle; Pusula sende yol nereye giderse, hayalindeki yurtdışı seyahatini seç , tüm planlarını şekillendir, istediğin tura katıl. İşte biz buna kendi tatilini kendin yarat diyoruz.
Zaman kısıtlaması yok; Sen ne zaman istersen o zaman tura başla tarih, saat, tüm zaman birimleri senin belirleyeceğin tur paketine göre şekilleniyor.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

3 yorum

  1. Mükemmel bir site ve gereken süper özellikleri var. Uçak alternatifleri ve istediğin oteli seçebilme imkanı çok iyi. Yazınız için çok teşekkürler

Leave A Reply