Büyükada Prenses Koyu Plajı; Büyükada’nın Keyifli Ve Özel Plajı

0

Yaz ayında bunaltan sıcaklardan kurtulmak, biraz serinlemek için İstanbul‘dan uzaklaşmadan denizin tadını çıkarmak mümkün. Prens adalarının en büyüğü ve en çok ziyaret edilen adalarından biri olan Büyükada tarihi, doğal güzellikleri, huzurlu atmosferi keyifli plajları ile herkesin görmesi gereken bir doğal zenginliklere sahip harika bir ada.

 

Büyükada’da ziyaret ettiğim ve ortamını çok beğendiğim Prenses Koyu Plajı, Büyükada’nın iyi ve popüler plajlarından biri. Güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkaracağınız ve Büyükada manzarasının keyfini sürebileceğiniz harika bir ortam.

2 Katlı Plajın içerisinde kendine özel uzun bir iskelesi, rahat rahat güneşlenebileceğiniz şezlonglar, keyifli dakikalar geçireceğiniz localar, temiz soyunma kabinleri ve gün boyu iyi hizmet sunan kafe tarzı işletmeleri bulunuyor.

Benim için hazırlanan locada sizlerde benim gibi güneşin ve denizin tadını çıkartmak isterseniz.
Localar; Haftaiçi 250TL, Haftasonu 300TL. 3 kişilik Locaları kiraladığınızda giriş ücreti ödenmiyor.

Plaj Girişleri; Haftaiçi 35, Haftasonu 40TL.

Plaja ulaşım; Büyükada iskeleden kendi özel motorları ile ücretsiz sağlanıyor. Uzun bir iskeleye sahip plaj oldukça huzurlu.

 

Prenses Koyu’nun, İstanbul’da ziyaret edilebilir güzel plajlardan biri olduğunu söyleyebilirim.  Bilgi ve İletişim için; 0 216 382 30 34

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply