Argento Bikini&Mayo; Plajlarda Göz Alıcı Şıklık

0

Argento Mayo&Bikini beni oldukça etkileyen markalardan biridir çünkü Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gümüş’ün liderliğinde sıfırdan yaratılmış şuan iyi bir marka olmanın yanı sıra birbirinden farklı ürünleriyle sektörde yerini iyi konumlandıran şahane bir oluşum.

Ömer Bey’in hayat hikayesini ve markanın oluşumu bizzat kendisinden dinlemiş biri olarak sizlere kısaca bahsetmek istiyorum.

Merter Güngören Gümüş Tekstil olarak üretim tesisi bulunan ve İkitelli’deki 7 katlı yeni idari binasında hizmet vermekte olan mayo markası ARGENTO; Evrensel standartları yakalayan, teknolojiyi kaliteli malzemeyle buluşturan anlayışıyla pazarda önemli bir yere sahip.

Bir dünya markası olmayı hedefleyen Argento desen, tasarım ve kumaş kalitesine verdiği önemle ve her bedene uygun tasarımlarıyla tüketicilerinin beğenisini yıllardır ayakta tutarak hedeflerine doğru hızla ilerlediğini gösteriyor.

İtalyan, Fransız ve Türk tasarımcılarının da bulunduğu güçlü bir ekiple çok kısa sürede harika modeller piyasaya sürerek Türkiye’de önemli bir yer edinmiştir.
Benim kullandığım modellere göz atacak olursak hepsi birbirinden şahane ve modası asla geçmeceyek kadar güzel. Özellikle Argento’nun takım olarak tasarladıkları tunik+bikini ve çanta gibi setlerine bayılıyorum.Bikini modeli ile özdeşleşen çanta ve tunikler muhteşem.
 2016 yaz sezonu tasarımı tavus kuşu desenli bikini ve tunik takımı ile bulunduğum ortamlarda aşırı göze çarptım diyebilirim.
Yine çok sevdiğim modellerden biri 2015 yılına ait olmasına rağmen dolabımda bulunmasını istediğim ve bana göre her dönem moda olabilecek modellerden biri.
Yaz ayında plajlara çekici tasarımlarla damga vurmak elinizde daha fazla bilgi ve diğer ürünler için aşağıdaki irtibat numarasından iletişime gecebilir veya webstitelerine göz atabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri 0212 504 23 21 \ info@argento.com.tr

 

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

Leave A Reply