Taş Konaklar Kapadokya Butik Otel

1

Kapadokya’da kaldığım Taş Konaklar Kapadokya Otel harikaydı. Sabah nefis bir kahvaltıyla otelimizde güne başlarken, beni en çok etkileyen otelin Jakuzili Suit odaları oldu. Üçhisar Kapadokya’da bulunan otel ilk önce bir ev olarak tasarlanmış daha sonrasında dostlarıyla güzel vakitler geçirirken, bu güzelliği herkese açmış ev için başladıkları mekanı butik harika bir otele dönüştürmüşler.

Eski Üçhisar beldesinin tam kalbinde, tarihi ve mistik kalıntılar üzerine yıllarca süren titiz bir restorasyon sonucu kurulan Taş Konaklar, konforlu dizayn edilmiş mağara odaları ve suitleri ile cave otel olarak hizmet veriyor.

Jakuzili odaları inanılmaz keyifli ve çok romantik, gün doğumunu ve balonları buradan izlemek harika.

Akşam yemeğinde vadiye karşı yediğim, Kayseri mantısı ve köfte yemeği oldukça lezzetliydi. İnşaatı sırasında her bir taş, işleme, duvar, tandırlık, kemer korunarak bugunkü odaların tasarımını oluşturulmuş. Güvercinlik vadisinin eşsiz vadisine uzanan teras manzarasına sahip otelden beş dakikalık yürüyüş ile buraya ulaşmak mümkün. Özellikle Taşkonaklar Butik Otel, şık ve modern tasarıma sahip 24 oda bulunuyor.

Özellikle huzurlu bahçesinde saatlerce vakit geçirmek mümkün. Havalimanı için transfer isterseniz otelden talepte bulunabilirsiniz uygun fiyatlara shuttle hizmeti veren araçlara rezervasyonunuzu sağlıyorlar.

Adres; Gedik Sok. No: 8 Uçhisar NEVŞEHİR / TÜRKİYE
info@taskonaklar.com
0(384) 219 30 01

Paylaş:

Yazar Hakkında

Keşif Perisi, tahmin edebileceğiz gibi harika bir keşif rehberi. Yeni yerler keşfetme arzusuyla çıktığım bu yolda mekanlardan,otellere, seyahatlerden, organizasyonlara kadar pek çok alanda yeni keşifler yapıyorum.

1 Yorum

Leave A Reply